Gürültü Bariyeri

Firmamız tarafından yapılan gürültü bariyeri , ses bariyeri tüm hava durumuna , doğa koşullarına en zorlu dış mekan ve endüstriyel ortamlara dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Su, nem, nemli tuzlu hava veya tuzlu su, kir, toz, sürekli ultraviyole ışık, klor havası, gres, korozyon ve en sert kimyasallar uygulamalarımız için sorun değildir. Gürültü bariyer sistmelerimiz , dış mekan ses panellerimiz çok dayanıklı, uzun ömürlü ve yüzlerce gürültü kaynaklarına ve uygulamada kullanılabilir. Ses bariyerimizin Panelin iç kısmı inanılmaz bir NRC 1.00 (Gürültü Azaltma Katsayısı), Riverbank Akustik Laboratuvarları test sonuçları vardır.

gürültü bariyeri

Ayrıca bu paneller sadece “ses emici” değil, aynı zamanda “ses engelleyici” dir. Bu, gürültü kaynaklarının sadece sesi absorbe etmesine değil, aynı zamanda sesin panelden içeri girmesini önlemesine de izin verir. Ses yansımalarını durduran ancak zayıf ses bariyerleri olan standart “ses emici” panellere göre çok anlamlı bir avantajdır. Panellerimizin iç kısmında tamami ile özel döküm ses yalıtım malzemesi içerdiğinden, paneller olağanüstü yüksek STC 30 (Ses İletim Sınıfı) değerine sahiptir.

gürültü bariyeri uygulamaları

Ses Bariyeri

En zor ses engelleme problemleri düşük frekanslardır (30 ila 100 HZ). Müzikteki sinir bozucu bas, ağırlıklı olarak 40 ila 80 HZ’dir. Geleneksel ses bariyerleri, 100 HZ’nin altında önemli ölçüde daha az ve daha az ses engelleme yapar. Bununla birlikte kullanmış olduğumuz izolasyon malzemesi nedeni ile , bariyer malzemesi nedeniyle, ses engellemede 100 HZ’den aşağıya doğru artışlar ve zor ses yalıtımı için şaşırtıcı derecede faydalıdır.

Gürültü bariyeri uygulamalarımız korozyona dayanıklı delikli , duruma göre galveniz , alüminyum , dkp ve paslanmaz olarak imal edilmekte olup gürültü kaynaklarının gürültü seviyesine , frekanz aralığına , gürültü kaynağının gürültüden rahatsız olan bölgeye uzaklığı ile doğru orantılı olarak bariyerimizin kalınlığı ve yüksekliği hesap edilerek imal edilmektedir.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?